TESLİMAT KOŞULLARI

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra vermiş olduğunuz adrese iletilmek üzere kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin kargo şubesine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Ürünün üretime girmesi gerekiyorsa sipariş verdiğiniz ürün stokta bulunmamaktaysa üretim süreci 7-30 gün arası değişim gösterebilir. Adresin tarafımıza yanlış iletilmesi halinde ürünün teslimi yahut teslimde gecikme hallerinde sorumluluk firmamıza ait olmayacaktır. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Mielo Jewellery garantisi ile size teslim edilecektir.

Ürününüz kargo şirketine teslim edildiğinde yine kargo şirketi tarafından telefon numarasına ürünün takip edilmesi için mesaj gönderilecek.

www.mielojewellery.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 7 (yedi) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Ayrıca bayram günlerindeki yoğunluk sebebi ile kargoların bildirilen sürelerden daha geç teslim edilmesinde firmamıza sorumluluk yüklenemeyecektir. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR